СҮЙІНШІ!!!
Бүгін Республикалық "Зерде" ғылыми жобалар байқауының облыстық кезеңінде гимназиямыздың 4-сынып оқушылары Онайбай Бектұр математика, информатика бағыты бойынша 1-орын, ал қазақ тілі мен әдебиеті бағыты бойынша Баймағамбет Аида 2-орынды иеленді.
Аида Ә.Кекілбайұлының "Шыңырау" хикаятындағы құдықшылыққа байланысты кәсіби сөздер" тақырыбында жобаны жоғары деңгейде қорғаса, Бектұр «Математикада логикалық есептерді граф тәсілімен шығару жолдары" тақырыбында зерттеу жұмысын қорғап, республикалық кезеңге жолдама алды!
Болашағынан зор үміт күтетін жас зерттеушілерімізге СӘТТІЛІК СЕРІК БОЛҒАЙ!