Біз-Абайдай ұлы тұлғаның ұрпағымыз. Біз-Абайдың қара сөздерімен, өлеңдерімен сусындап келе жатқан ұрпақпыз.
Келешекте елдің көркеюіне өз үлесімізді қосатын ұрпақпыз.
Абайдың 175 жылдығы мектебімізде атап өтілуде. Осыған орай апталығымызды да Дара тұлғаның, Дана тұлғаның өмірі мен шығармашылығына арнадық. Апталықтың ашылуы бала Абайдың балалық шағынан басталып, жасөспірім шағымен жалғасты. Абай шаңырағындағы мағыналы көріністің куәсі болдық. Ата-аналарымызға алғыс, уақыттың тығыздығына қарамай білім ордасымен байланысын үзбей келе жатқандығы үшін.