Мектеп-гимназиялар мен лицейлердің 8-сынып оқушылары арасында ұйымдастырылған облыстық пәндік олимпиада

Бүгін аудандық және қалалық мектеп-гимназиялар мен лицейлердің 8-сынып оқушылары арасында ұйымдастырылған облыстық пәндік олимпиададан біздің гимназия оқушылары да жүлдегер атанды.
Жүзден жүйрік дарынды оқушылар арасында орыс тілі пәнінен- Каракушикова Дильназ І -орын, жетекшісі-Баяндосова Светлана Оспановна/, биология пәнінен - Нұрғали Нұрасыл 3-орын, жетекшісі-Әуелбаева Зайтуна/, ағылшын тілінен -Амангелдиева Джазили 3-орын, жетекшісі- Уралбаева Ақмарал/ болды.
Оқушыларымыз бен ұстаздарымызға жеңісті күндеріңіз көп болсын демекпіз